Sunny
Bun venit pe forum ! kiss
Dupa cum vezi, forumul nostru are nevoie de ajutor pentru a se dezvolta..Vrei sa ne ajuti?

Da? Nimic mai simplu.. Iti poti face un cont, folosind butonul "Register" din meniu. (sau "Login" pentru conectare, daca ai deja cont)
Nu? Eh.. Poate te razgandesti. kiss

Daca alegi sa te inscrii pe forum...:
happy Nu uita de regulament! Trebuie citit si respectat inainte de a posta mesaje, altfel poti fi sanctionat.
happy Daca ai probleme sau nelamuriri, ma poti contacta printr-un PM (mesaj privat).


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Sunny
Bun venit pe forum ! kiss
Dupa cum vezi, forumul nostru are nevoie de ajutor pentru a se dezvolta..Vrei sa ne ajuti?

Da? Nimic mai simplu.. Iti poti face un cont, folosind butonul "Register" din meniu. (sau "Login" pentru conectare, daca ai deja cont)
Nu? Eh.. Poate te razgandesti. kiss

Daca alegi sa te inscrii pe forum...:
happy Nu uita de regulament! Trebuie citit si respectat inainte de a posta mesaje, altfel poti fi sanctionat.
happy Daca ai probleme sau nelamuriri, ma poti contacta printr-un PM (mesaj privat).
Sunny
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intamplari triste :(

2 participanți

In jos

Intamplari triste :( Empty Intamplari triste :(

Mesaj Scris de Scorpiutza.^_^ Sam Mar 06, 2010 8:52 pm

Am deschis subiectul, sperand ca puteti scrie aici toate amintirile negative din copilarie, intamplarile nefericite... sad
Scorpiutza.^_^
Scorpiutza.^_^
Administrator
Administrator

feminin Scorpion Sobolan
Vârstă : 27
Localizare : In Ochii Tai :x
Stare de spirit : Crazy :D
Hobby-uri : Music :x

Numărul mesajelor : 159
Puncte Sunny : 16266
Data de înscriere : 20/08/2009

https://sunny.forumgratuit.ro

Sus In jos

Intamplari triste :( Empty Re: Intamplari triste :(

Mesaj Scris de Angel Eyes Lun Aug 16, 2010 5:48 am

Cand aveam vreo 10 ani parintii mei se tot certau, iar intr-o zi mama i-a spus lui tata sa plece, ca divorteaza. M-am apucat de-un plans si nu m-am oprit toata ziua. Tot repetam intr-una ca "eu cu ce-am gresit?" si pana la urma s-a rezolvat si n-au mai divortat, desi inca se cearta aproape in fiecare zi. happy
Angel Eyes
Angel Eyes
New Member
New Member

feminin Pesti Sobolan
Vârstă : 28
Localizare : Cluj
Stare de spirit : In love :x
Hobby-uri : Music, photos, football

Numărul mesajelor : 40
Puncte Sunny : 15111
Data de înscriere : 28/07/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum