Sunny
Bun venit pe forum ! kiss
Dupa cum vezi, forumul nostru are nevoie de ajutor pentru a se dezvolta..Vrei sa ne ajuti?

Da? Nimic mai simplu.. Iti poti face un cont, folosind butonul "Register" din meniu. (sau "Login" pentru conectare, daca ai deja cont)
Nu? Eh.. Poate te razgandesti. kiss

Daca alegi sa te inscrii pe forum...:
happy Nu uita de regulament! Trebuie citit si respectat inainte de a posta mesaje, altfel poti fi sanctionat.
happy Daca ai probleme sau nelamuriri, ma poti contacta printr-un PM (mesaj privat).


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Sunny
Bun venit pe forum ! kiss
Dupa cum vezi, forumul nostru are nevoie de ajutor pentru a se dezvolta..Vrei sa ne ajuti?

Da? Nimic mai simplu.. Iti poti face un cont, folosind butonul "Register" din meniu. (sau "Login" pentru conectare, daca ai deja cont)
Nu? Eh.. Poate te razgandesti. kiss

Daca alegi sa te inscrii pe forum...:
happy Nu uita de regulament! Trebuie citit si respectat inainte de a posta mesaje, altfel poti fi sanctionat.
happy Daca ai probleme sau nelamuriri, ma poti contacta printr-un PM (mesaj privat).
Sunny
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Violenta in familie

3 participanți

In jos

Violenta in familie Empty Violenta in familie

Mesaj Scris de Scorpiutza.^_^ Vin Iul 30, 2010 4:24 am

Violenta in familie este un fenomen care, in mare masura, inca nu este constientizat de catre societate ca fiind ceva deosebit de grav. Poate de aceea sunt multi cei care prefera sa nu intervina in cazul in care asista la o asemenea scena, sau stiu ca asa ceva se petrece in imediata lor apropiere, in familiile cunoscutilor sau chiar a rudelor.

Sursa: kudika.ro

So..Ai asistat vreodata la scene de violenta in familie? hehe indiferent1
Scorpiutza.^_^
Scorpiutza.^_^
Administrator
Administrator

feminin Scorpion Sobolan
Vârstă : 27
Localizare : In Ochii Tai :x
Stare de spirit : Crazy :D
Hobby-uri : Music :x

Numărul mesajelor : 159
Puncte Sunny : 16308
Data de înscriere : 20/08/2009

https://sunny.forumgratuit.ro

Sus In jos

Violenta in familie Empty Re: Violenta in familie

Mesaj Scris de DeGirl Dum Aug 01, 2010 12:33 am

Pai eu nu..In familia mea e liniste si pace.Doar certuri, din cand in cand, dar nu violenta.
DeGirl
DeGirl
Gfx Designer
Gfx Designer

feminin Fecioara Pisica
Vârstă : 24
Localizare : Undeva in Romania
Stare de spirit : Happy X:X: ^___^ X:X:
Hobby-uri : Asta si asta si aia si asta

Numărul mesajelor : 126
Puncte Sunny : 15158
Data de înscriere : 31/07/2010

Sus In jos

Violenta in familie Empty Re: Violenta in familie

Mesaj Scris de Angel Eyes Lun Aug 02, 2010 5:30 am

Nu am asistat doar. Am simtit violenta lu' mama funny
Ultima data cand am facut k1 a fost chiar acum cateva saptamani, cand a vazut poze cu mine si prietenul meu si a citit niste arhive de la mess care le-am salvat ca amintiri. Nu-mi mai las eu computerul pe mana ei. funny
M-am zgariat putin in clanta si dupa cateva zile ne-am impacat. Nu va speriati, m-am obisnuit cu ea si cu crizele ei de nervi. Din pacate daca o duc la spitalul de nebuni o sa fie prea greu pentru tata sa ne intretina. Glumesc. Doar e mama mea happy
Angel Eyes
Angel Eyes
New Member
New Member

feminin Pesti Sobolan
Vârstă : 28
Localizare : Cluj
Stare de spirit : In love :x
Hobby-uri : Music, photos, football

Numărul mesajelor : 40
Puncte Sunny : 15153
Data de înscriere : 28/07/2010

Sus In jos

Violenta in familie Empty Re: Violenta in familie

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum