Sunny
Bun venit pe forum ! kiss
Dupa cum vezi, forumul nostru are nevoie de ajutor pentru a se dezvolta..Vrei sa ne ajuti?

Da? Nimic mai simplu.. Iti poti face un cont, folosind butonul "Register" din meniu. (sau "Login" pentru conectare, daca ai deja cont)
Nu? Eh.. Poate te razgandesti. kiss

Daca alegi sa te inscrii pe forum...:
happy Nu uita de regulament! Trebuie citit si respectat inainte de a posta mesaje, altfel poti fi sanctionat.
happy Daca ai probleme sau nelamuriri, ma poti contacta printr-un PM (mesaj privat).


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Sunny
Bun venit pe forum ! kiss
Dupa cum vezi, forumul nostru are nevoie de ajutor pentru a se dezvolta..Vrei sa ne ajuti?

Da? Nimic mai simplu.. Iti poti face un cont, folosind butonul "Register" din meniu. (sau "Login" pentru conectare, daca ai deja cont)
Nu? Eh.. Poate te razgandesti. kiss

Daca alegi sa te inscrii pe forum...:
happy Nu uita de regulament! Trebuie citit si respectat inainte de a posta mesaje, altfel poti fi sanctionat.
happy Daca ai probleme sau nelamuriri, ma poti contacta printr-un PM (mesaj privat).
Sunny
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Primul tau sarut

2 participanți

In jos

Primul tau sarut Empty Primul tau sarut

Mesaj Scris de Scorpiutza.^_^ Joi Iul 29, 2010 5:53 am

Ia sa auzim cate ceva despre primul tau sarut..cum a fost? eh
Scorpiutza.^_^
Scorpiutza.^_^
Administrator
Administrator

feminin Scorpion Sobolan
Vârstă : 27
Localizare : In Ochii Tai :x
Stare de spirit : Crazy :D
Hobby-uri : Music :x

Numărul mesajelor : 159
Puncte Sunny : 16308
Data de înscriere : 20/08/2009

https://sunny.forumgratuit.ro

Sus In jos

Primul tau sarut Empty Re: Primul tau sarut

Mesaj Scris de Angel Eyes Joi Iul 29, 2010 11:17 pm

Primul meu sarut... cu primul meu prieten, in 5 septembrie 2008. Veneam de la Polus cu Rares (prietenul meu de pe atunci), Ale (o colega) si prietenul ei. A trebuit sa ne despartim si ma gandeam ca o sa ne pupam doar pe gura, ca de obicei. M-a surprins si si-a deschis buzele, i-am atins de 2 ori limbutza si gata. A durat cam 5 secunde, dar a fost foarte magic si am simtit ca plutesc. happy
Angel Eyes
Angel Eyes
New Member
New Member

feminin Pesti Sobolan
Vârstă : 28
Localizare : Cluj
Stare de spirit : In love :x
Hobby-uri : Music, photos, football

Numărul mesajelor : 40
Puncte Sunny : 15153
Data de înscriere : 28/07/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum