Sunny
Bun venit pe forum ! kiss
Dupa cum vezi, forumul nostru are nevoie de ajutor pentru a se dezvolta..Vrei sa ne ajuti?

Da? Nimic mai simplu.. Iti poti face un cont, folosind butonul "Register" din meniu. (sau "Login" pentru conectare, daca ai deja cont)
Nu? Eh.. Poate te razgandesti. kiss

Daca alegi sa te inscrii pe forum...:
happy Nu uita de regulament! Trebuie citit si respectat inainte de a posta mesaje, altfel poti fi sanctionat.
happy Daca ai probleme sau nelamuriri, ma poti contacta printr-un PM (mesaj privat).


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Sunny
Bun venit pe forum ! kiss
Dupa cum vezi, forumul nostru are nevoie de ajutor pentru a se dezvolta..Vrei sa ne ajuti?

Da? Nimic mai simplu.. Iti poti face un cont, folosind butonul "Register" din meniu. (sau "Login" pentru conectare, daca ai deja cont)
Nu? Eh.. Poate te razgandesti. kiss

Daca alegi sa te inscrii pe forum...:
happy Nu uita de regulament! Trebuie citit si respectat inainte de a posta mesaje, altfel poti fi sanctionat.
happy Daca ai probleme sau nelamuriri, ma poti contacta printr-un PM (mesaj privat).
Sunny
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30 Seconds to Mars

2 participanți

In jos

30 Seconds to Mars Empty 30 Seconds to Mars

Mesaj Scris de Gheorghe Mar Mar 23, 2010 6:40 pm

Alternative.





Gheorghe
Gheorghe
Banned
Banned

masculin Scorpion Caine
Vârstă : 113
Localizare : În șură.
Stare de spirit : Beat.
Hobby-uri : Tutunul, drogurile și alcoolul.

Numărul mesajelor : 23
Puncte Sunny : 15531
Data de înscriere : 23/03/2010

Sus In jos

30 Seconds to Mars Empty Re: 30 Seconds to Mars

Mesaj Scris de Angel Eyes Lun Aug 02, 2010 5:43 am

Ok... ciudata descriere.
Mie personal imi place. Era acum ceva timp formatia mea preferata. Melodiile mele preferate de la ei... From yesterday, Kings & queens, The story, Was it a dream si mai multe.
Am chiar un poster pe perete cu Jared Leto (solistul trupei). Posterul era cu toata trupa, dar l-am rupt in 2 si l-am pus doar pe Jared. E asa hot! love
Angel Eyes
Angel Eyes
New Member
New Member

feminin Pesti Sobolan
Vârstă : 28
Localizare : Cluj
Stare de spirit : In love :x
Hobby-uri : Music, photos, football

Numărul mesajelor : 40
Puncte Sunny : 15153
Data de înscriere : 28/07/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum